ოპტიკურ-ბოჭკოვანი ქსელები > მედია კონვერტორები
ახალი
10/100/1000M მედიაკონვერტორი SFP მოდულის მხარდაჭერით
მოდელი: MC-G-SFP
კოდი: #01353
მწარმოებელი: NEX
62.33 ₾
დამატება
მარაგშია
გარანტია: 12 თვე
პროდუქციის აღწერა

MC-G-SFP მედიაკონვერტორი საშვალებას გვაძლევს შევარჩიოთ SFP მოდული როგორც ერთ მოდიანი(SM) ასევე მრავალ მოდიანი (MM) ტექნოლოგიისთვის.

ტექნიკური მახასიათებლები

მოდელი

ქსელის პორტი 1 x 10/100/1000M 1 x 10/100/1000M 1 x 10/100/1000M 1 x 10/100M 1 x 10/100M
ოპტიკური პორტი
SFP მოდული (არ მოყვება) 20კმ, SC, Simplex, SM 1310/1550 nm; 20კმ, SC, Simplex, SM 1550/1310 nm; 20კმ, SC, Simplex, SM 1310/1550 nm; 20კმ, SC, Simplex, SM 1550/1310 nm;
სამუშაო ტემპერატურა 0 +60℃ 0 +60℃ 0 +60℃ 0 +60℃ 0 +60℃
Ubiquiti Networks (Ubnt)MikroTikKSTARYealinkYeastarSumitomo ElectricZTTGrandwayLeochWINTOPNEXLANDESynologyWI-TEKUNIVIEWDRAKA
კონტაქტი
+995 32 2 98 98 49
+995 32 2 48 16 33
sale@intellcom.net
მისამართი
გაგარინის 4-4 , 0160
თბილისი, საქართველო