კალათა ცარიელია
კატეგორიები
ოფიციალური მომწოდებლები
Grandway
საცალო ფასი
3,031.25
თქვენი ფასი
დარჩენილია: 1 ცალი
საცალო ფასი
628.075
თქვენი ფასი
დარჩენილია: 6 ცალი
საცალო ფასი
1,139.75
თქვენი ფასი
შეკვეთით
საცალო ფასი
118.825
თქვენი ფასი
სავარაუდო ჩამოსვლის თარიღი: 6 სექტემბერი
საცალო ფასი
89.725
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
60.625
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
106.70
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
594.125
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
640.20
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
6,268.625
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
11,421.75
თქვენი ფასი
დარჩენილია: 1 ცალი
საცალო ფასი
13,992.25
თქვენი ფასი
დარჩენილია: 1 ცალი
საცალო ფასი
337.075
თქვენი ფასი
სავარაუდო ჩამოსვლის თარიღი: 6 სექტემბერი
Tone Generator
GW-OFS-1
საცალო ფასი
2,109.75
თქვენი ფასი
შეკვეთით
12 fibers ODF
GW-FPX-P4-12
საცალო ფასი
97.00
თქვენი ფასი
დარჩენილია: 7 ცალი
საცალო ფასი
18.188
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
23.038
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
0.267
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
Fiber Termination Box - 8 Cores
GW-Termination-Box-8D-PL
საცალო ფასი
31.525
თქვენი ფასი
სავარაუდო ჩამოსვლის თარიღი: 6 სექტემბერი
საცალო ფასი
0.146
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
0.776
თქვენი ფასი
დარჩენილია: 12 ცალი
საცალო ფასი
0.679
თქვენი ფასი
სავარაუდო ჩამოსვლის თარიღი: 6 სექტემბერი
Alcohol Dispenser, 200ml
GW-Dispenser-200ml
საცალო ფასი
12.125
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
GW-Holder2x3
GW-Holder2x3
საცალო ფასი
121.25
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
0.267
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
5.578
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
162.475
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
56.988
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
83.42
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
63.05
თქვენი ფასი
დარჩენილია: 8 ცალი
საცალო ფასი
36.375
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
60.625
თქვენი ფასი
დარჩენილია: 15 ცალი
საცალო ფასი
53.35
თქვენი ფასი
დარჩენილია: 6 ცალი
საცალო ფასი
70.325
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
70.325
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
72.75
თქვენი ფასი
დარჩენილია: 19 ცალი
საცალო ფასი
7.275
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
FC/UPC - LC/UPC patchcord 2m G.652D
GW-Patchcord-FU-LU-SM-SI-3mm-2M
საცალო ფასი
7.881
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
FC/UPC- SC/UPC patchcord 2m G.652D
GW-Patchcord-FU-SU-SM-SI-3mm-2M
საცალო ფასი
5.335
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
LC/UPC-LC/UPC Single-mode Duplex Patchcord 3mm 10m
GW-Patchcord-LU-LU-SM-DU-3mm-10M
საცალო ფასი
15.763
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
LC/UPC-LC/UPC Single-mode Duplex Patchcord 3mm 1m
GW-Patchcord-LU-LU-SM-DU-3mm-1M
საცალო ფასი
11.398
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
LC/UPC-LC/UPC Single-mode Duplex Patchcord 3mm 2m
GW-Patchcord-LU-LU-SM-DU-3mm-2M
საცალო ფასი
11.883
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
LC/UPC-LC/UPC Single-mode Duplex Patchcord 3mm 5m
GW-Patchcord-LU-LU-SM-DU-3mm-5M
საცალო ფასი
13.338
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
29.10
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
SC/UPC-SC/UPC Single-mode Simplex Patchcord 3mm 1m
GW-Patchcord-SU-SU-SM-SI-3mm-1M
საცალო ფასი
4.85
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
SC/UPC-SC/UPC Single-mode Simplex Patchcord 3mm 2m
GW-Patchcord-SU-SU-SM-SI-3mm-2M
საცალო ფასი
5.093
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
SC/UPC-SC/UPC Single-mode Simplex Patchcord 3mm 5m
GW-Patchcord-SU-SU-SM-SI-3mm-5M
საცალო ფასი
6.305
თქვენი ფასი
დარჩენილია: 95 ცალი
10dB, LC/UPC mechanical attenuator
GW-Attenuator-LU-LU-10dB-FIX
საცალო ფასი
22.31
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
10dB, SC/UPC mechanical attenuator
GW-Attenuator-SC/UPC-10dB-FIX
საცალო ფასი
22.31
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
5dB, SC to SC mechanical attenuator
GW-Attenuator-SC-SC-5dB-FIX
საცალო ფასი
5.335
თქვენი ფასი
სავარაუდო ჩამოსვლის თარიღი: 6 სექტემბერი
FC/UPC-LC/UPC Adaptor
GW-Adaptor-FU-LU
საცალო ფასი
77.60
თქვენი ფასი
დარჩენილია: 3 ცალი
LC Duplex Adapter
GW-Adaptor-LU-LU-DU
საცალო ფასი
3.395
თქვენი ფასი
სავარაუდო ჩამოსვლის თარიღი: 4 სექტემბერი
საცალო ფასი
67.90
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
SC/UPC-SC/UPC Adaptor
GW-Adaptor-SU-SU
საცალო ფასი
0.849
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
145.50
თქვენი ფასი
დარჩენილია: 1 ცალი
საცალო ფასი
46.075
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
GW-Splitter-Box-16B-PL
GW-Splitter-Box-16B-PL
საცალო ფასი
81.238
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
92.15
თქვენი ფასი
სავარაუდო ჩამოსვლის თარიღი: 4 სექტემბერი
საცალო ფასი
38.80
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
47.288
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
67.90
თქვენი ფასი
დარჩენილია: 5 ცალი
საცალო ფასი
177.025
თქვენი ფასი
დარჩენილია: 14 ცალი
საცალო ფასი
104.275
თქვენი ფასი
დარჩენილია: 7 ცალი
საცალო ფასი
230.375
თქვენი ფასი
დარჩენილია: 2 ცალი
საცალო ფასი
6.063
თქვენი ფასი
სავარაუდო ჩამოსვლის თარიღი: 6 სექტემბერი
საცალო ფასი
4.85
თქვენი ფასი
სავარაუდო ჩამოსვლის თარიღი: 6 სექტემბერი
საცალო ფასი
6.063
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
407.40
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
337.075
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია
საცალო ფასი
97.00
თქვენი ფასი
გაყიდვაშია